نتایج جستجو برای عبارت :

طرز تهیه نان باگت

طرز تهیه نان باگت تازه و خوشمزه
 از آنجا که نان باگت از آرد بیخته شده (بدون سبوس) پخته می‌شود، سفید و خوش‌طعم است. از باگت‌های کوتاه‌تر برای تهیه انواع ساندویچ استفاده می‌کنند. همچنین می‌توان این نان را برش زده و همراه با پنیر یا مواد دیگر مصرف نمود. نوعی صبحانه سنتی در کشور فرانسه، از نان‌های باگت برش زده تهیه می‌شود که روی نان را با مربا پوشانده‌اند و در کاسه محتوی قهوه یا شکلات داغ قرار می‌دهند تا قبل مصرف کاملاً نرم شود. 

ادامه مطل
طرز تهیه نان باگتطرز تهیه نان باگت باساده ترین روش
نان باگت مخصوص ساندویچ می باشد که اصولا در میان برخی از ایرانی ها به نان ساندویچ هم مشهور می باشد اما چه بهتر که اگر قرار است در منزل خودتان ساندویچ درست کنید نان آن را هم خودتان درست نمایید.

اما چجوری ؟ ما بهتون میگیم که طرز تهیه نان باگت به دو روش رو که امیدواریم مورد استفاده مفید شما قرار بگیره.
نان باگتمواد لازم برای نان باگت :
شیر : 1 لیوان
آب : نصف لیوان
کره نرم شده : یک چهارم لیوان
آرد سف
 از آنجا که نان باگت از آرد بیخته شده (بدون سبوس) پخته می‌شود، سفید و خوش‌طعم است. از باگت‌های کوتاه‌تر برای تهیه انواع ساندویچ استفاده می‌کنند. همچنین می‌توان این نان را برش زده و همراه با پنیر یا مواد دیگر مصرف نمود. نوعی صبحانه سنتی در کشور فرانسه، از نان‌های باگت برش زده تهیه می‌شود که روی نان را با مربا پوشانده‌اند و در کاسه محتوی قهوه یا شکلات داغ قرار می‌دهند تا قبل مصرف کاملاً نرم شود. 

ادامه مط
 درست است که تقریبا همه نوع نانی را می‌توان از نانوایی‌ها و حتی سوپرمارکت‌ها تهیه کرد اما نان خانگی همیشه طعم بهتری دارد و در ضمن به این ترتیب می‌توانید سر سفره نان داغ و تازه داشته باشید. نان باگت یکی از انواع نان فرانسوی پر طرفدار است. اما باگت مانده کیفیت نان تازه را ندارد و معمولا موقع مصرف خرد میشود. اگر از کسانی هستید که دوست دارید همیشه نان تازه داشته باشید و بتوانید به راحتی با آن ساندویچ تهیه کنید
درست است که تقریبا همه نوع نانی را می‌توان از نانوایی‌ها و حتی سوپرمارکت‌ها تهیه کرد اما نان خانگی همیشه طعم بهتری دارد و در ضمن به این ترتیب می‌توانید سر سفره نان داغ و تازه داشته باشید. نان باگت یکی از انواع نان فرانسوی پر طرفدار است. اما باگت مانده کیفیت نان تازه را ندارد و معمولا موقع مصرف خرد میشود. اگر از کسانی هستید که دوست دارید همیشه نان تازه داشته باشید و بتوانید به راحتی با آن ساندویچ تهیه کنید این نان فرانسوی مناسب شماست. البته
نان سیر نوعی نان دارای سیر و روغن زیتون و کره است. این نان معمولاً به صورت باگت درست می‌شود. این نان با انواع مختلفی از پنیر مانند چدار، موتزارلا یا فتا مصرف شده و در برخی از رستورانها به عنوان پیش غذا سرو می‌شود.

مواد لازم
1 عدد نان باگت
سیر به مقدار دلخواه
روغن زیتون
طرز تهیه نان سیر 
دستور العمل‌
همانطور که در قسمت‌های بالاتر هم ذکر کردیم، بهترین نان برای درست کردن نان سیر، نان باگت یا همان نان فرانسوی است. اما اگر دوست داشته باشید، می‌
خبر خوب اینکه با تلاش پیوسته یکی از پنج هدف برای مرداد ماه رسیدم و تکمیل کردم!
بعد از N بار برنامه ریزی بالاخره گویا قلق کمی دستم آمده!
جا داره از سید جواد هم تشکر کنم ؛ چت های نصف شب کمک بزرگی بود برام:))

خبر چهارتای دیگه بزودی همینجا ان شاالله:)))
مواد لازم برای تهیه دسر کانول شکلاتی :

تخم مرغ بدون چربی :1 یک چهارم فنجان دارچین :1چهارم قاشق چای خوری عصاره وانیل :1 قاشق چای خوری  پنیر ریکوتای بدون چربی :سه قاشق غذاخوری چیپس شکلات در اندازه کوچک :دو قاشق چای خوریشیرین کننده بدون کالری :چند حبهنان باگت کوچک (تقریبا معادل هشتاد  کالری) :یک عددکره آب شده :دو قاشق چای خوری پودر قند :نصف قاشق چای خوری شربت پنکیک بدون شکر:درصورت تمایلکانولطرز تهیه کانول شکلاتی خوشمزه :
ابتدا یک برش طولی روی ن
مواد اولیه :پیازچه به میزان لازم (ساطوری شده)پودر موسیر 2قاشق مرباخوریپودر سیر 2قاشق مرباخوریتخم مرغ 3عددسس مایونز 2قاشق غذاخوریپنیر خامه ای 250گرمکره به میزان لازمنان 2عدد (باگت یا فرانسوی)پنیر پارمزان به میزان لازم (اختیاری)

ادامه مطلب
دستور تهیه شماره 1 فلافل
2 پیمانه نخود
1 عدد پیاز رنده شده
4 تا5حبه سیر
1 عدد سیب زمینی خام خوردشده
1 قاشق غذاخوری آرد
1 تا2قاشق غذاخوری تخم گشنیز
1/2 قاشق مرباخوری پودر زیره
1/2 پیمانه نان بربری خیسانده یا پودرنان باگت
1 قاشق غذاخوری جعفری خورد شده
1 قاشق مرباخوری بکینگ پودر
نمک،فلفل سیاه،فلفل قرمز و زرد چوبه به مقدار لازم
1 قاشق غذاخوری پودر سیر

ادامه مطلب

مواد اولیه :پیازچه به میزان لازم (ساطوری شده)پودر موسیر 2قاشق مرباخوریپودر سیر 2قاشق مرباخوریتخم مرغ 3عددسس مایونز 2قاشق غذاخوریپنیر خامه ای 250گرمکره به میزان لازمنان 2عدد (باگت یا فرانسوی)پنیر پارمزان به میزان لازم (اختیاری)
ادامه مطلب
نان اتمی ترکیه: این نان را در صبحانه یا برای عصرانه سرو می‌کنیم  و مواد بسیار زیادی دارد درست کردنش در مجموع ده دقیقه طول می‌کشد که پنج دقیقه آماده‌سازی و پنج دقیقه هم مدت‌زمان پخت است و برای یک نفر کافی است میزان مواد لازم را نسبت به اندازه نانی که استفاده می‌کنید می‌توانید کم و زیاد کنید
مواد لازم برای تهیه نان اتمی ترکیه :
نان باگت نصف عدد
تخم مرغ ۲ عدد
سوسیس ۱۰ حلقه
پنیر پیتزا ۸ ورق
کالباس ۶ ورق
کره۱ قاشق غذا خوری

دستور تهیه شماره 1 فلافل
2 پیمانه نخود
1 عدد پیاز رنده شده
4 تا5حبه سیر
1 عدد سیب زمینی خام خوردشده
1 قاشق غذاخوری آرد
1 تا2قاشق غذاخوری تخم گشنیز
1/2 قاشق مرباخوری پودر زیره
1/2 پیمانه نان بربری خیسانده یا پودرنان باگت
1 قاشق غذاخوری جعفری خورد شده
1 قاشق مرباخوری بکینگ پودر
نمک،فلفل سیاه،فلفل قرمز و زرد چوبه به مقدار لازم
1 قاشق غذاخوری پودر سیر

ادامه مطلب
[دنیا محل آسایش نیست و نمیشود به طور کامل به آسایش کامل رسید ولی باید به حدّ اعلای آرامش برسیم و این امکان دارد. آسایشِ زیاد عقل انسان را زایل میکند و آرامشِ زیاد موجب رشد انسان میشود. آدم های راحت طلب بخاطر آسایش حاضرند آرامشِ خود را از دست بدهند و آدم های عاقل و عاشق حاضرند برای رسیدن به آرامش،آسایش خود را از دست بدهند.] ______ اگه میشد میرفتم قسمتِ دوپهلو حرف زدنِ مغز بعضیها رو دست کاری میکردم و هرچی سیم تو اون قسمت هست رو قطع میکردم! _______ امروز
[دنیا محل آسایش نیست و نمیشود به طور کامل به آسایش کامل رسید ولی باید به حدّ اعلای آرامش برسیم و این امکان دارد. آسایشِ زیاد عقل انسان را زایل میکند و آرامشِ زیاد موجب رشد انسان میشود. آدم های راحت طلب بخاطر آسایش حاضرند آرامشِ خود را از دست بدهند و آدم های عاقل و عاشق حاضرند برای رسیدن به آرامش،آسایش خود را از دست بدهند.] ______ اگه میشد میرفتم قسمتِ دوپهلو حرف زدنِ مغز بعضیها رو دست کاری میکردم و هرچی سیم تو اون قسمت هست رو قطع میکردم! _______ امروز
گفته بودم بهتون؟ من پنجاه روز پیش بیست و پنج ساله شدم
و درسته که بیست و پنج سالگی تا حالا گند پیش رفته، ولی انصافا شروع فوق العاده ای داشت، آخه میدونین، من بیست و پنج سالگیمو از دست یار تحویل گرفتم
من یه روز فوق‌العاده داشتم، مردی داشتم که حواسش بود گل قرمز دوست دارم، حواسش بود کادوی کاغذ پیش شده دوست دارم و گذاشت نیم ساعتی هدیه باز کنم، حواسش به چیزهای ریزی که دوست داشتم بود و گذاشت من دونه دونه کادو باز کنم و بغض کنم از ذوق، بهم ناهار سوپر ل
چند سال پیش بود؟شش؟هفت؟
گمونم شش سال...
شب بود.با دوتا از دوستام توی اتوبوس بودیم .با کاروان رفته بودیم مشهد.توی راه برگشت یه رستوران بین راهی نگه داشته بودن.همونموقع بهمون گفتن که شام امشب با خودتونه.غممون گرفت.وسط این بیابون جز این رستوران درب و داغون و سوپرمارکت کوچیک بغلش که چیزی نیست.پیاده شدیم نماز خوندیم و نشستیم پشت میزاى رستوران.گرسنه بودیم.تصمیم گرفتیم بندری سفارش بدیم.ساندویچ ها رو کاغذ پیچ شده تحویل گرفتیم و برگشتیم تو اتوبوس جا
 پیراشکی گوشت
این غذا را بسیاری از خانمها با سلیقه ایرانی تهیه می کنند و از روش پخت آن آگاهند. برای اطلاع خانمهایی که دوست دارند روش پخت اصولی آن را بیاموزند، دستور تهیه این غذا را بر اساس یاد داشتهای یک آشپز ماهر برایتان بیان خواهیم کرد تا در مهمانی های خانوادگی آن را بپزید و از مزه لذیذ آن لذت ببرید. برای تهیه این غذا ابتدا باید خمیر آن را تهیه کرد. البته می توان از خمیرنان باگت موجود در نانوایی ها هم استفاده نمود ولی خمیری که شما در منزل تهی
دستور پخت پیراشکی گوشت
پیراشکیگوشت غذای خوشمزه و مقوی است با خمیر نان باگت و در ماکروویو تهیه کنید ساده و سریع آماده میشود. پیراشکی گوشت را با سس گوجه فرنگی سرو کنید.

مواد لازم
مواد لازم برای خمیر:
4 پیمانه آرد
1 قاشق غذاخوری خمیر مایه
1 عدد تخم مرغ
1 قاشق چایخوری نمک
1 لیوان آب ولرم
مواد داخل پیراشکی:
300 گرم گوشت چرخکرده
100 گرم نخود فرنگی
100 گرم قارچ
2 عدد پیاز متوسط
2 قاشق غذاخوری رب گوجه فرنگی
100 گرم پنیر پیتزا
2 قاشق جعفری خرد شده
نمک، فلف
فروش نام تجاری آماده "توژال "
نان حجیم ، نان لقمه ، انواع نان لوله ای ، باگت ، ساندویچی و ...در صورت تمایل با 01732324349 یا 09112778009 مهندس قاسمی تماس بگیرید
برند توژال یک برند تک سیلابی با آوای زیبا و با معنی "سطح نازکی از برف" است .
این برند در استان گلستان و شهرستان گرگان در حال کار بوده که درحال حاظر واگذار میشود .
این فرصت رو از دست ندین
یک برند آماده برای اشتغال زایی
این برند دارای دامنه ثبت شده برای وب سایت هست : Tozhalbakery.ir  هم چنین دارای اکانت اینستا
طرز تهیه سالاد کیوی و اسفناج
اگر طرفدار رژیم غذایی سالم هستید یا می‌خواهید استراحت کنید و از خوردن یک خوراکی هیجان‌انگیز لذت ببرید سالاد کیوی و اسفناج بهترین گزینه است. ترکیب بی‌نظیری از میوه‌ تازه به همراه پنیر و مغز آجیل  که سبک و مغذی و سرشار از رنگ و طعم‌های طبیعی است. اگر می خواهید سالاد کیوی را به عنوان وعده‌ اصلی غذایی میل کنید کافی است کمی سینه‌ مرغ گریل شده همراه با نان باگت تست شده به آن اضافه کنید. این میزان رسپی برای دو نفر به
در این مطلب قصد داریم عطر مورد علاقه بازیگران زن و مرد هالیوود را به شما معرفی کنیم. این آمار توسط نشریه های آمریکایی صورت گرفته که طبق آن در گالری فرانس پاریس منتشر می کنیم. امیدواریم که رضایت شما علاقه مندان به عطر و سینمای هالیوود را جلب کند.
1- جانی دپ: دیور ساواژ
2- جورج کلونی: کرید گرین آیریش
3- لئوناردو دی کاپریو: آنیک کوچال اودو آدرین
4- جیسون موموآ: دیویدف کولواتر
5- رایان گاسلینگ: دیور او فورمن
6- کریستین بیل: ایوسن لورن لانویت
7- دنیل ک
دلمه کباب از غذاهای هلندی بسیار خوشمزه و پرطرفدار با روش پخت شبیه به دلمه‌های رایج ایرانی است.
دلمه به معنی شکم پر از غذاهای معروف و با روش پخت آسان در سراسر دنیاست و در مهمانی‌ها معمولا به عنوان پیش غذا سرو می‌شود. مجله دلتا را امروز با طرز تهیه دلمه کباب هلندی دنبال کنید. دلمه کباب از غذاهای ستی کشور هلند است و با مواد اولیه‌ای که دارد طعم آن به ذائقه ایرانی بسیار نزدیک است. با ما همراه باشید.
مواد لازم

کلم برگ سفید و قرمز  ۲ عدد
گوشت چرخ ک
سالاد سزار کلاسیک با ترد های خانگی و تزیین سزار سبک - برای زمانی که می خواهید مهمانان شام خود را تحت تأثیر قرار دهید.
اگر شما به همان اندازه که دوست دارید دستور العمل های سزارین را داشته باشید ، سس و سس سیر خامه ای ما و سالاد ماکارونی سزار را ببینید.
سالاد سزار کلاسیک در کاسه ای با کروت های خانگی ، پارمسان تراشیده شده و سس سالاد سزار
این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. خط مشی افشای من را بخوانید.
پسرم ، دیوید ، برای تشکر از این دستور العم
دوقوس ماهی از غذاهای سنتی بوشهر و بندر دیلم است و با بهترین نوع از ماهیان جنوبی تهیه می‌شود.

دوقوس ماهی مانند قلیه ماهی، طرفداران بسیاری دارد. انتخاب نوع ماهی برای پخت این غذا براساس سلیقه و ذائقه افراد متفاوت است و بوشهری‌ها این غذا را معمولا با ماهی حلوای سفید که از بهترین و سالم‌ترین ماهی جنوب است، طبخ می‌کنند. این غذا را می‌توان با ماهی‌ بدون استخوان و به خصوص فیله ماهی شیر نیز تهیه کرد. بخش آشپزی مجله دلتا با طرز تهیه دوقوس ماهی بوشه
در این مطلب قصد داریم عطر مورد علاقه بازیگران زن و مرد هالیوود را به شما معرفی کنیم. این آمار توسط نشریه های آمریکایی صورت گرفته که طبق آن در گالری فرانس پاریس منتشر می کنیم. امیدواریم که رضایت شما علاقه مندان به عطر و سینمای هالیوود را جلب کند.
7- دنیل ک
در این مطلب قصد داریم عطر مورد علاقه بازیگران زن و مرد هالیوود را به شما معرفی کنیم. این آمار توسط نشریه های آمریکایی صورت گرفته که طبق آن در گالری فرانس پاریس منتشر می کنیم. امیدواریم که رضایت شما علاقه مندان به عطر و سینمای هالیوود را جلب کند.
7- دنی
مخراج کاری نگین چیست؟ نحوه و قرار گرفتن نگین ها بر روی پایه یا همان مخراج کاری، قسمتی از طراحی درست انگشتر می باشد.
- پایه چنگه ای (prong):
این نوع پایه بیشتر برای مدل های تک نگین سولیتر استفاده می شود و توجه بیننده را بیشتر به نگین معطوف می کند تا به فلزی که آن را احاطه کرده است.
وظیفه اصلی پایه، نگهداری نگین به صورتی امن است، ضمن اینکه اجازه دهد تا نور به راحتی وارد الماس شده و بیشترین درخشش را داشته باشد.
هرچه میزان فلز به کار رفته در پایه بیشتر ب
مخراج کاری نگین چیست؟ نحوه و قرار گرفتن نگین ها بر روی پایه یا همان مخراج کاری، قسمتی از طراحی درست انگشتر می باشد.
- پایه چنگه ای (prong):
این نوع پایه بیشتر برای مدل های تک نگین سولیتر استفاده می شود و توجه بیننده را بیشتر به نگین معطوف می کند تا به فلزی که آن را احاطه کرده است.
وظیفه اصلی پایه، نگهداری نگین به صورتی امن است، ضمن اینکه اجازه دهد تا نور به راحتی وارد الماس شده و بیشترین درخشش را داشته باشد.
هرچه میزان فلز به کار رفته در پایه بیشتر ب
صبحانه مهمترین وعده غذایی است که انرژی بدن را تامین کرده و شما را برای شروع روز آماده می کند. این روزها سرعت زندگی مدرن قواعد خوردن صبحانه را تغییر داده است که مهمترین نکته یعنی سلامت ما را تحت تاثیر قرار می دهد. برای تهیه یک صبحانه سالم و خوشمزه مجبور نیستید ساعت ها وقت بگذارید. ما در این مقاله به شما 10 ایده جذاب و جهانی برای تهیه صبحانه معرفی می کنیم تا تنوع باعث شود شما و خانواده تان به این وعده علاقه بیشتری نشان دهید.
=======================================
ساندویج مرغ از غذاهای محبوب بوده که دستور پخت ساندویچ مرغ پنیری در ذیل آمده است.
مواد لازم:سینه مرغ 1 عدد؛پیاز 1 عدد؛قارچ 8 عدد؛زردچوبه 1 قاشق چایخوری؛سس خردل 1 قاشق غذاخوری؛آبلیمو 1 قاشق مرباخوری؛پودر پاپریکا نصف قاشق غذاخوری؛هویج 1 عدد؛فلفل دلمه ای نصف عدد؛ادویه کاری 1 قاشق چایخوری؛سس مایونز 2 قاشق غذاخوری؛فلفل قرمز نصف قاشق چایخوری؛سس پوجه 1 قاشق غذاخوری؛فلفل سیاه نصف قاشق چایخوری؛پنیر پیتزا به مقدار دلخواه؛نان باگت 4 عدد.طرز تهیه: اول س
الف) من از سالاد الویه بدم می‌آید، البته بد آمدن فعل مناسبی نیست بهتر است بگویم متنفرم!
اولین باری که الویه خوردم را به خاطر دارم، دقیقا چند دقیقه بعد از آن سرم را تا انتها در روشویی فرو کرده و محتویات معده‌ام را خالی می‌کردم.
چند ساله بعد فاطمه یک نان باگت را به سمتم گرفت و گفت "مامانم الویه درست کرده بود، گفتم برای تو و سکینه هم بیارم" هر چه اصرار کردم که من‌ نه تنها الویه نمی‌خورم که از ریخت و قیافه‌ی نحسش هم بیزارم قبول نکرد، الویه را به
در این مطلب قصد داریم عطر مورد علاقه بازیگران زن و مرد هالیوود را به شما معرفی کنیم. این آمار توسط نشریه های آمریکایی صورت گرفته که طبق آن منتشر می کنیم. امیدواریم که رضایت شما علاقه مندان به عطر و سینمای هالیوود را جلب کند.
برای لینک شدن به صفحه این عطرها روی اسامی کلیک کنید.
1- جانی دپ: دیور ساواژ: Dior Sauvage
2- جورج کلونی: کرید گرین آیریش Creed / Green Irish
3- لئوناردو دی کاپریو: آنیک کوچال اودو آدرین: Annick Goutal 
4- جیسون موموآ: دیویدف کولواتر: Davidoff / Cool
در این مطلب قصد داریم عطر مورد علاقه بازیگران زن و مرد هالیوود را به شما معرفی کنیم. این آمار توسط نشریه های آمریکایی صورت گرفته که طبق آن در گالری فرانس پاریس منتشر می کنیم. امیدواریم که رضایت شما علاقه مندان به عطر و سینمای هالیوود را جلب کند.
7- دنی
یکی از اصلی ترین مواد غذایی که همیشه موردنیاز هر فردی می باشد نان است و همین موضوع باعث شده تا افراد به کیفیت آن توجه ویژه ای نشان دهند. 
سرمایه برای راه اندازی نان فانتزی باید به میزانی باشد که بتوان تمامی تجهیزات لازم برای پخت نان را خریداری کرد. 
اما جدای از مراحل اخذ مجوز نان فانتزی شما باید هزینه راه اندازی مغازه نان فانتزی را مدنظر داشته باشید تا بتوانید استارت اولیه کار خود را بزنید. 
از مشکلات تولید نان فانتزی می توان به این موضوع
خرید کیف زنانه برخلاف خرید کفش که در ارتباط مستقیم با سلامت پا است، نمی‌خواهد دقیق و موشکافانه باشد.همچنین خرید لباس بسته به موقعیت در میهمانی یا مجالس باید در چهارچوب فرهنگی، اجتماعی و مذهبی باشد، اما خرید کیف این پارامترها را ندارد.
هرچند درخرید کیف با آزادی‌‎ عمل در انتخاب طرح، جنس و رنگ مواجه هستید، اما با این وجود خرید کیف با کاربرد مورد نظرمی تواند دشواری هایی نیز داشته باشد.
شما به محض اینکه وارد فروشگاه می‌شوید، خود را در احاطه‌
در این مطلب قصد داریم عطر مورد علاقه بازیگران زن و مرد هالیوود را به شما معرفی کنیم. این آمار توسط نشریه های آمریکایی صورت گرفته که طبق آن منتشر می کنیم. امیدواریم که رضایت شما علاقه مندان به عطر و سینمای هالیوود را جلب کند.
برای لینک شدن به صفحه این عطرها روی اسامی کلیک کنید.
1- جانی دپ: دیور ساواژ: Dior Sauvage
2- جورج کلونی: کرید گرین آیریش Creed / Green Irish
4- جیسون موموآ: دیویدف کولواتر: Davidoff / Cool
سلام
قبل رفتن یه سری سوغاتی آماده کرده بودم برای بردن خونه ی ابوجاسم، میزبانِ این سه سالمون تو شهر کربلا!
اما میون استوری های دوستان کربلا رفته، دیدم گفتن که بهتره یه چیزی هدیه ببریم که مخصوص ایران باشه و یکی از پیشنهادات زعفران بود!
دیدم زعفران هم ارزشمنده هم کاملا ایرانی هم سبک، هم اینکه یاد امام رضا علیه السلام می اندازدشون که معمولا عاشقشون هستن. چند تایی خریدیم که هر جا مهمان منزل عراقی ها شدیم بهشون هدیه بدیم.
میون راه ساعت حدودای ده
سلاااااام سلاااااام سلاااااام سلااااااام خوبید؟منم خوبم!جونم براتون بگه که دیروز صبح نه و نیم بیدار شدیم و بعد از اینکه صبونه مونو خوردیم پیمان گفت جوجو بریم بیمه.ایرا.ن سر کوچه بیمه .ماشین پیام 27ام تموم میشه اونو تمدید کنیم و بعدم یه سر بریم صرا.فی بیات اینا ببینم دلار و سکه چنده(بیات همون دوست پیمان تو صرافیه که گفتم رفته شعبه دبی)...دیگه آماده شدیم و ساعت یازده و نیم سوار گل پسر شدیم و راه افتادیم! اول رفتیم بیمه.ایرا.ن و اونو تمدید کردیم و
توجه؛ این پست حاوی جزئیات حوصله سر بر هست.حال ندارید، نخونید!
دیدین میگن مامانا شونصد تا دست دارن و بلدن همزمان کلی کار رو به صورت موازی پیش ببرن و ساپورت کنن؟امروز یه چشمه از این ویژگی رو از خودم نشون دادم! بعد از نیم چرتکی که بعدظهر داشتیم با نوای "مامان گشنمه، مامان گشنمه" پاشدم و سیب زمینی گذاشتم سرخ بشه و همزمان لباس های تو حیاط رو جمع کردم و هرکدوم رو گذاشتم سر جاشون و غذای جوجه ها رو دادم و تخم مرغ هاشون رو برداشتم و سیب زمینی ها که حاضر ش

از ویژه گی های زندگی با یک نویسنده که مدام در حال یادداشت برداری از لحظه به لحظه ی زندگی و محیط اطرافش است، کافی ست به یک مورد اشاره کرد:

صحنه داخلی - آشپزخانه - در حال رنده کردن کلم قرمز! ( آخه یکی نیست بگه دختر آدم کلم قرمز رو رنده می کنه؟!)
زن توی فکر است. به هزار و یک چیز فکر می کند. به قیمت تند اجناسی که همین چند دقیقه ی پیش با هم خریده بودند " دو تا کلم و هویج و سیب و پرتقال و خمیرریش... آرد و تخم مرغ و یک بسته پاستیل ماری!... مگه می شه صد و هشتاد
نان یکی از غذاهای اصلی است که حتماً  دروعدۀ صبحانه مصرف می‌شود. حالا اگر آن را به‌صورت شکم‌پر درست کنید،  صبحانه‌ای خاص خواهید داشت.

بیایید برای صبحانه وقت بگذارید و یک وعدۀ درست و حسابی آماده کنید. این بار با نان شکم‌پر صبحانه‌ای متفاوت درست کنید. درست کردن این صبحانۀ خوشمزه فقط 10 دقیقه زمان می‌برد و بسیار لذت‌بخش است.
مواد لازم:
نان تست به تعداد لازم
فلفل‌دلمه‌ای: 2 عدد
تخم‌مرغ: یک عدد
ژامبون یا سوسیس به میزان لازم
پنیر پیتزا : به م
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_چهل_و_ششم
.
اولین بار تو عمرم بود که دست به سبزی می بردم اولش چندش آور بود اون همه گل و گاهی هم جیغ من سر حشره های کوچولو اونا ولی خیلی شیرین بود 
شاید شیرین ترین حادثه ی عمرم بود 
بعد شستن و خورد کردن ساعت 11 بود
- بریم ناهار درستکنیم که قوم گرسنه می رسه به زودی
خنده ام گرفته بود 
وسایل کتلت که آماده شد از مامان خواستم یادم بده که من کمک کنم تا حس اضافه بودن نکنم 
بعد آموزش و چند تایی خراب کاری بالاخره یادگرفتم سرخ کنم اما از ا
املت بسیار متنوع است و انواع گوناگونی دارد. این غذای ساده ولی لذیذ، بیشتر در وعدۀ صبحانه مصرف می‌شود.

املت پنیری تخم‌مرغ و بیکن،  نوعی املت است که گزینۀ خوبی برای صبحانۀ روز تعطیل در کنار خانواده است.  البته این املت چون مغذی و مقوی است، برای یک میان‌وعدۀ کامل یا خوراکی  دانش‌آموزان در مدرسه پیشنهاد می‌شود.
مواد لازم:
بیکن: ۸ تکه
تخم‌مرغ: ۸ عدد
پیازچه: ۳ عدد
نمک و فلفل به میزان لازم
گوجه‌فرنگی: ۲ عدد
پنیر چدار رنده شده: ۲ فنجان
نان ساندو

از ویژه گی های زندگی با یک نویسنده که مدام در حال یادداشت برداری از لحظه به لحظه ی زندگی و محیط اطرافش است، کافی ست به یک مورد اشاره کرد:

صحنه داخلی - آشپزخانه - در حال رنده کردن کلم قرمز! ( آخه یکی نیست بگه دختر آدم کلم قرمز رو رنده می کنه؟!)
زن توی فکر است. به هزار و یک چیز فکر می کند. به قیمت تند اجناسی که همین چند دقیقه ی پیش با هم خریده بودند " دو تا کلم و هویج و سیب و پرتقال و خمیرریش... آرد و تخم مرغ و یک بسته پاستیل ماری!... مگه می شه صد و هشتاد
آداناکباب یا قیماکباب یکی از کباب‌های مشهور ترکیه است که به نام یکی از شهرهای بزرگ این کشور نام‌گذاری شده است. 

آداناکباب در کنار کباب‌ترکی از محبوب‌ترین کباب‌های کشور ترکیه است. آداناکباب هرچند شبیه کباب‌هایی  مانند کوبیده و بناب است، ولی مانند دونرکباب سرو می‌شود. این کباب پس از  آماده شدن با گوجه‌فرنگی، سبزیجات و خیارشور داخل نان پیتا که یک نان مخصوص  ترکی است، سرو می‌شود.
مواد لازم:
گوشت چرخ‌کرده: ۶۰۰ گرم
فلفل‌دلمه‌ای قرمز:
آقا ما رفته بودیم شمال، من قصد خرید نداشتم ولی اتفاقی از یه روسری خوسم اومد و خریدم. حاشیه‌ی سورمه‌ای داره، زمینه‌ش کرم رنگه و چندتا تیکه‌ی سرخابی هم توش داره. اما... مشکل من همیشه اینه که یه روسری میخرم ولی مانتوی مناسبش رو ندارم! لذا از نگاه کردن به روسریم در کمد لذت میبرم D: ( واقعاً انقد روسری دوس دارم که گاهی دلم میخواد یه روسری فروشی بزنم)
هیچی این بود و من از پارسال بهار هم مانتو نخریده بودم. گفتم امسال یکی بخرم. اینستاگرام رو هم زیر و رو
آرد سوخاری یا پودر سوخاری ترکیبی از چند ماده غذایی مفید
که هر کدام خواص خود را دارا می باشد.در واقع ما پودر سوخاری را در تغذیه نرم مثل
تخم مرغی و سیب زمینی آپز استفاده میکنیم.هدف از اضافه کردن آرد سوخاری به تغذیه
نرم این است که رطوبت تغذیه را گرفته و خشک کنیم تا مشکلات گوارشی برای پرنده ها ایجاد
نشود.مخصوصا زمانی که هویج رنده میکنیم چون مرطوب و آبکی می باشد بهترین کار
استفاده از پودر سوخاری است.
ترکیبات آرد سوخاری
ترکیبات آرد
سوخاری این است ک
صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی است که باید به آن توجه ویژه داشت.برای ترقیب بیشتر فرزندانمان به صبحانه سرو یک صبحانه کامل همراه با نان گرم و ترد می تواند به سلامت فرزندانمان و موفقیت آن ها در تحصیل کمک کند.پیشنهاد ما به شما استفاده از یک توستر نان است که هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم به زیبایی آشپزخانه شما بیفزاید 

توستر کیچن اید مدل 5KMT4116E دارای ویژگی های زیر می باشد: این توستر مناسب برای تکه نان های بزرگتر مانند باگت و یا ۴ تکه نان ت
صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی است که باید به آن توجه ویژه داشت.برای ترقیب بیشتر فرزندانمان به صبحانه سرو یک صبحانه کامل همراه با نان گرم و ترد می تواند به سلامت فرزندانمان و موفقیت آن ها در تحصیل کمک کند.پیشنهاد ما به شما استفاده از یک توستر نان است که هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم به زیبایی آشپزخانه شما بیفزاید.
توستر کیچن اید مدل 5KMT4116E دارای ویژگی های زیر می باشد: این توستر مناسب برای تکه نان های بزرگتر مانند باگت و یا ۴ تکه نان تست
وقتی به حلزونها فکر می کنم اولین چیزی که به ذهنم خطور می کند کره گیاهی سیر ، باگت و شاردونه و مورد بعدی لاغر است. می دانید ، چیزهایی که حلزونها انجام می دهند ، پشت سر آنها باقی مانده است. همان مواردی که چندین سال پایه و اساس زیبایی پوست K بوده است ، حتی آن را به فروشگاه های بزرگ جعبه تبدیل کرده است. من به عنوان یک زن در جهان به آنها شانس می دهم ، چرا بر روی زمین چرا بوی لجن روی صورتشان بو نمی دادم؟

تاثیر حلزون تراپی بر روی پوست 
از این گذشته ، معر
صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی است که باید به آن توجه ویژه داشت.برای ترقیب بیشتر فرزندانمان به صبحانه سرو یک صبحانه کامل همراه با نان گرم و ترد می تواند به سلامت فرزندانمان و موفقیت آن ها در تحصیل کمک کند.پیشنهاد ما به شما استفاده از یک توستر نان است که هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم به زیبایی آشپزخانه شما بیفزاید.
توستر کیچن اید مدل 5KMT4116E دارای ویژگی های زیر می باشد: این توستر مناسب برای تکه نان های بزرگتر مانند باگت و یا ۴ تکه نان تست
شقایق‌های روی پیراهنم تکان می‌خورند. کودک درونم است که در
باد می‌دود.

باید حواسم را پرت کنم و به چیزهایی فکر نکنم. به چیزهایی
که از دست خواهم داد.

مثلا به امروز که احتمالا برای آخرین بار همراه پسر روی
کاغذ نقشه‌ مکان‌هایی که باید می‌رفتیم کشیدیم و او تک‌تک از روی نقشه‌ای که خودمان کشیده بودیم گفت مسیر
بعدی کجاست و کجا جای پارک هست و بعد هم به کتابخانه رفتیم و آخر هم یک پیتزای غول
پیکر خوردیم با نوشابه و دلستر.

حرف می‌زدیم و خیال می‌بافت
در نظر داریم امروز کمی در رابطه با کربن و الماس با هم صحبت کنیم.کربن عنصری است که به صورت عامیانه با ظاهر دوده مانند خود شناخته می شود.
کربن در طبیعت به چند نوع و با چند مدل پیوند متفاوت موجود است.آنچه ما در ظاهر آن را به شکل دوده می شناسیم،در صنعت جوهر و دوات، لاستیک سازی و موارد متعدد دیگر کاربرد دارد.
حال می خواهیم پای خود را کمی فراتر بگذاریم.از دیگر پیوند های کربن گرافیت می باشد.از گرافیت به عنوان رسانای بار الکتریکی استفاده می شود ودارای
اگر قصد دارید مطلع شوید کلا فینگر فود چیست ضروری است بسیار راحت بیان کنیم لقمه های نان و پنیر و گردو که مادرتان برای شما اماده می کرد سبکی از فینگرفود است ، در اصل فینگرفودها تکه های کوچک و تهیه شده غذا ، دسر ، شیرینی ها اند که جهت پذیرایی در ضیافت ها اماده می شوند و در اختیار مهمان ها قرار داده می شود. در این مطلب هم در خصوص این سبک خوراکی ها در ضیافت ها و جشن ها و تولد ها پرداخته ایم که می توانید از ان ها ایده بگیرید . با ما تا انتهای این مقاله هم
همبرگر خانگی، خوراکی خوشمزه
بسیاری از ما شاید به دلیل اینکه وقت کمی برای آشپزی داریم نمی توانیم غذاهایی که تایم زیادی برای آماده سازی لازم دارند را در آشپزخانه خود درست کنیم به همین دلیل به دنبال غذاهای فست فودی هستیم ولی این را هم می دانیم که غذاهای فست فودی و ساندویچی  مانند همبرگر که در بازار تهیه می شوند ممکن است که با روش های بهداشتی تهیه نشده باشند و به قولی از محتویات آنها مطمئن نیستیم و اینجاست که به فکر می افتیم که باید خودمان دست ب
نحوه حفظ کرن بریکرن بری فقط چند فصل در تعطیلات زمستانی است ، اما دلیلی برای لذت بردن از آنها در طول سال وجود ندارد. علاوه بر سس ها و شربت های زغال اخته ، آنها در کلوچه ها ، پنکیک ها ، خشک شده برای میان وعده یا پوره شدن در سس سالاد فوق العاده هستند. در اینجا روش های مورد علاقه من برای حفظ زغال اخته وجود دارد.    01 از 06    سس آلبالو سبوس دار را با سیب و پرتقال مخلوط کنید    یک کاسه زغال اخته    صنوبر / لدا مریدیت    این سس کرن بری مورد علاقه من ا
الان دو شبه که تو خونه با آدرین تنهاییم. انقده خوبه. نمیدونم چرا ولی همیشه از تنهایی استقبال میکردم. این دفعه فکر میکردم با بچه بهم سخت میگذره. ولی راستشو بخواین ته دلم از اینکه همسر نیست احساس رضایت و فراغ بالی دارم.
از شنبه رفته تهران. یکشنبه رفته دفتر مهاجرت استرالیا و کانادا مشاوره گرفته. یکشنبه شب هم با اتوبوس VIP رفته باکو با شوهر سروی.
امروز صبح هم زنگ زده بود سر مرز بود. الان دیگه حتما رسیده باکو.
خدا رو شکر فعلا من و آدی با هم خوب کنار اوم
1. چشم زدید آسانسورمونو دیگه :( دیگه نمیذارن با آسانسور بریم تو مدرسه. یعنی اگه بری داخلش دکمه ها رو بزنی اصن کار نمیکنن از پایین و یکی از بالا باید دکمه رو بزنه. منم بعد از اون روز که گیر کردیم دیگه سوار نشدم :'| بعد امروز داشتم با ری ری حرف میزدم که دیدم نیست :/ فک کردم حتما رفته سمت اسانسور. در اسانسورو میخواستم وا کنم و همزمان سر ری ری جیغ بزنم که شنیدم یاسی داشت به یکی تو اسانسور میگفت "خفه شو کسی نفهمه" :| منم درو وا کردم و دیدم بچه ها با ری ری با ح
کباب ترکی در دو نوع گوشت و مرغ درست می‌شود. البته کباب ترکی مخلوط هم بسیار رایج است.

کباب ترکی یا دونر کباب از معروف‌ترین غذاهای ترکیه است. محبوبیت این کباب در ترکیه مانند محبوبیت فلافل در کشورمان است که در هر شهری دکه‌های خیابانی آن را می‌بینیم.
جالب است بدانید بیشترین طرفداران کباب ترکی بعد از ترکیه در کشور آلمان هستند.
مواد لازم:
سیر: ۲ حبه
قارچ: ۲۰۰ گرم
پیاز: ۲ عدد
فلفل‌دلمه‌ای: یک عدد
کره: ۳ قاشق غذاخوری
روغن مایع: ۲ قاشق غذاخوری
برای مبارزه با استرس راه‌های مفیدی وجود دارد که در سه مرحله پیش، حین و پس از آزمون اجرا می‌شود که با هم به مرور تعدادی از آنها می‌پردازیم:
۱- شمارش کنید
یک روش موثر برای برخورد با موقیعت های
استرس آور، شمارش تا عدد ۱۰ است.ایـن کار کمک می کند از لحاظ فکری و روانی
از آن لحظه استرس آور دور شده و ۱۰ ثـانـیه بشما وقت می دهد تا از آن شرایط
خود را رها کنید.فرض کنید این عمل، ریموت کنترل زندگی شما است. دکمه pause
را میزنید. وقتی تا عدد ۱۰ شمارش کـردید دو
به احمد چشم دوخته بود. باز با این گاری لعنتی اش آمد. -فلافل! فلافل تازه.
ناگهان درد شدیدی در بدنش شروع به شکل گیری کرد. حس ناآشنایی نبود، اما تحمل هیچ کدام از این حملات از بار قبل راحت تر نمیشد. 
از ماهیچه ی پشت پایش شروع شد. شدید تر، شدید تر، و حالا همه بدنش را فرا گرفت. زانو زده بود و سرش را بین دستانش گرفته بود. درد داشت آرام تر میشد.
-فلافل تازه، دو دلار!
بوی غذا کوچه را پر کرد. هنوز آسمان کمی روشن بود؛ ساعت باید حدود پنج باشد. بو، بو، بینی اش را ت
امتحان کردن خوراک و کله پزی یک کشور بی گمان بخشی هیجان انگیز از تجربه سفر است. با این حال افرادی که گیاهخوار هستند شدنی است در پیدا کردن یک غذای خوشمزه و سنتی که کاملا هم گیاهی باشد کمی مبتلا مشکل شوند. چون همان طور که می دانیم اکثر غذاهای خوشمزه و نامی کشورهای گوناگون از گوشت تهیه شده اند! امروز می خواهیم بهترین و لذیذ ترین غذاهای گیاهی کشورهای گوناگون گیتی را به شما شناسایی نماییم و به شما نشان بدهیم که غذای لذیذ و لذیذ لزوما به معنای یک غذا
گردشگران علاوه بر این که در
سفر به کشورهای مختلف به دنبال جاذبه‌های دیدنی هستند، علاقه دارند که با
فرهنگ کشورها آشنا شوند که بهترین کار چشیدن طعم غذاهای هر کشور است. هر
کشوری با توجه به اقلیم و شرایط فرهنگی که دارد، غذاهای رنگارنگ با طعم‌های
منحصربه‌فردی را شامل می‌شود که در این میان بسیاری از غذاها در هرجای
دنیا نیز یافت می‌شود و عاشقان غذا در هر کجا که باشند، آن‌ها را پیدا
می‌کنند. در این مقاله قصد داریم به معرفی غذاهایی بپردازیم ک
در این مطلب قصد داریم عطر مورد علاقه بازیگران زن و مرد هالیوود را به شما معرفی کنیم. این آمار توسط نشریه های آمریکایی صورت گرفته که طبق آن منتشر می کنیم. امیدواریم که رضایت شما علاقه مندان به عطر و سینمای هالیوود را جلب کند.
برای لینک شدن به صفحه این عطرها روی اسامی کلیک کنید.
1- جانی دپ: دیور ساواژ: Dior Sauvage
2- جورج کلونی: کرید گرین آیریش Creed / Green Irish
4- جیسون موموآ: دیویدف کولواتر: Davidoff / Cool Water
5-
در این مطلب قصد داریم عطر مورد علاقه بازیگران زن و مرد هالیوود را به شما معرفی کنیم. این آمار توسط نشریه های آمریکایی صورت گرفته که طبق آن منتشر می کنیم. امیدواریم که رضایت شما علاقه مندان به عطر و سینمای هالیوود را جلب کند.
برای لینک شدن به صفحه این عطرها روی اسامی کلیک کنید.
1- جانی دپ: دیور ساواژ: Dior Sauvage
2- جورج کلونی: کرید گرین آیریش Creed / Green Irish
4- جیسون موموآ: دیویدف کولواتر: Davidoff / Cool Water
5-

مصرف غلات توسط انسان، در مراحل ابتدایی به صورت دانه بو داده شروع گردیده و سپس مراحل تکاملی خود را به شکل خمیر و نان مسطح و نازک طی نمود و امروزه در فرم نان حجیم و متخلخل نقش عمده ای را در تغذیه به عهده دارد. مراحل تهیه شامل خرد کردن دانه، اختلاط اندوسپرم نرم وریز شده با آب که در نهایت منجر به تولید خمیر و پخت آن بر روی آتش گردید. این اولین نان به شکل امروزی بود که اثر سیرکنندگی بیشتری نسبت به دانه خام داشت. امروزه وقتی سخن از 6000 سال تاریخ نان به
گردشگران علاوه بر این که در سفر به
کشورهای مختلف به دنبال جاذبه‌های دیدنی هستند، علاقه دارند که با فرهنگ
کشورها آشنا شوند که بهترین کار چشیدن طعم غذاهای هر کشور است. هر کشوری با
توجه به اقلیم و شرایط فرهنگی که دارد، غذاهای رنگارنگ با طعم‌های
منحصربه‌فردی را شامل می‌شود که در این میان بسیاری از غذاها در هرجای دنیا
نیز یافت می‌شود و عاشقان غذا در هر کجا که باشند، آن‌ها را پیدا می‌کنند.
در این مقاله قصد داریم به معرفی غذاهایی بپردازیم ک
صبحانه مردم کشورهای دیگر
صبحانه مردم کشورهای دیگر دنیا متفاوت است. صبحانه مهمترین وعده غذایی روز است و ما را سالم و شاداب نگه می دارد. اما غذاها از مکان به مکان کاملا متفاوت است.
در کشورهای اروپایی مانند اسپانیا، فرانسه و ایتالیا، اولین وعده غذایی روزه یک قطعه سریع نان یا شیرینی و قهوه قوی است. 
در عین حال در کره، صبحانه یک رویداد جالب است که میز را فقط به اندازه شام ​​می بیند.
پس دریافتن این نکته که صبحانه هر منطقه بر اساس ویژگی های آب و ه
فینگرفودها یا دست‌پیچ‌ها، ساندویچ‌‌های کوچک و انگشتی هستند که به سادگی تهیه می‌شوند.

فینگرفودها از انواع پیش‌غذاهای سرپایی و فوری هستند که می‌توانید آن‌ها را برای مجالس و جشن‌های خود تهیه کنید. این نوع پیش‌غذاها معمولاً با هر ذائقه‌ای سازگارند. طرز تهیۀ فینگرفودها در منزل خیلی راحت است؛ فقط باید کمی صبر، حوصله و خلاقیت به خرج دهید.
فینگرفود کباب تند آسیابی

مواد لازم
شکر‌ قهوه‌ای: یک قاشق غذاخوری
آب‌لیموی تازه: ۲ قاشق غذاخو
راه اندازی فست فود
سلام بازدید کننده گرامی خوش آمدید وبسایت IRANHFC در مورد راه اندازی فست فود موفق و به سود رساندن آن  افتتاح شده است. و یک سری موضوعات و تجربیات واقعی ما از این شغل و همچنین استفاده از تجارب شخصی دیگر دوستان و افراد موفق در این صنف  می باشد.  فلسفه راه اندازی وب سایت ما راه اندازی موفق و بدون شکست یک مجموعه با هزینه بسیار پایین و مناسب می باشد و شما میتوانید با استفاده از مطالب و آموزشهای این سایت به راحتی و به صورت عملی  یک  را
املت پنیری غذای ساده و لذیذی است که بیشتر در وعده صبحانه مصرف می‌شود.
املت پنیری تخم‌مرغ و بیکن، نوعی املت و گزینۀ خوبی برای صبحانه روز تعطیل در کنار خانواده است. البته این املت چون مغذی و مقوی است، برای یک میان‌ وعده کامل یا خوراکی دانش‌ آموزان در مدرسه پیشنهاد می‌شود.
مواد لازم تهیه املت پنیری :
بیکن: ۸ تکه
تخم‌ مرغ: ۸ عدد
پیازچه: ۳ عدد
نمک و فلفل به میزان لازم
گوجه‌ فرنگی: ۲ عدد
پنیر چدار رنده شده: ۲ فنجان
نان ساندویچی گرد یا نان تست به می
اسفند ماه سال یک سه هشت و سه رسید و من در عبور از پیچ تند هجده سالگی با ه دغدغه های دخترونه ای درگیر شدم که از جنس اضطراب و استرس های ناتموم و همیشگی بود و هروقت و هرمکانی بی اختیار به یاد دبیر بداخلاق شیمی می افتادم و از اینکه ترم اول توی سوم تجربی برای اولین بار در زندگی شیمی رو تجدید شده بودم عذاب وجدان میگرفتم ، هفته ی اول اسفند ماه رسید و رشت سردش شد ، آسمون اسیر بغض لجبازی و مبهمی شد ، ابرهایی از جنس ناخشنودی برسرشهر خیمه ی سنگینی زدند و
دوستان سلام . من شین براری هستم. و این هم روایتی حقیقی از زندگی من و تجربه ی عشق در هجده سالگی ...

اسفند ماه سال یک سه هشت و سه رسید و من در عبور از پیچ تند هجده سالگی با دغدغه های دخترونه ای درگیر شدم که از جنس اضطراب و استرس های ناتموم و همیشگی بود و هروقت و هرمکانی بی اختیار به یاد دبیر بداخلاق شیمی می افتادم و از اینکه ترم اول توی سوم تجربی برای اولین بار در زندگی شیمی رو تجدید شده بودم عذاب وجدان میگرفتم ، هفته ی اول اسفند ماه رسید و رشت سر

بیش از ده سال دور شدم از تراژدی ، اما هنوز دچار پس لرزه هایی میشم ک از ناکجا سربر می اورند و همچون رودخانه ای در مسیری تعیین شده جاری میشوند ، مسیری ک در نهایت ب روح و روانم ختم خواهد شد ، رودخانه ای که از یک غروب برفی در اوایل اسفند 1383 سرچشمه گرفت ، روز به روز ، حادثه به حادثه عمق گرفت ، عرض گرفت ، و به مرور زمان تبدیل به رودخانه ای سرکش و پر پیچ و خم شد ، هرچه بیشتر به خاطرات آن وزهای تلخ و شیرین فکر میکنم ، رودخانه ی از جنس عاشقانه های حلق آویز

بیش از ده سال دور شدم از تراژدی ، اما هنوز دچار پس لرزه هایی میشم ک از ناکجا سربر می اورند و همچون رودخانه ای در مسیری تعیین شده جاری میشوند ، مسیری ک در نهایت ب روح و روانم ختم خواهد شد ، رودخانه ای که از یک غروب برفی در اوایل اسفند 1383 سرچشمه گرفت ، روز به روز ، حادثه به حادثه عمق گرفت ، عرض گرفت ، و به مرور زمان تبدیل به رودخانه ای سرکش و پر پیچ و خم شد ، هرچه بیشتر به خاطرات آن وزهای تلخ و شیرین فکر میکنم ، رودخانه ی از جنس عاشقانه های حلق آویز

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها